Jalutuskäigu kursus

30.0055.00

Kui oled väsinud, et ei saa jalutada oma koeraga normaaslelt, sest ta sikutab meeletult ja jalutuskäik ise tundub pigem ellujäämisena ning tunned, et soovid võtta midagi ette, siis on see kursus mõeldud sulle.

Tegemist on online kursusega ehk veebipõhise kursusega. Videode kaudu õpetan sulle kuidas õpetada oma koera rihmas mitte sikutama.  Läbin koos sinuga seda teekonda, sest ka mul on koer kes eelistab pigem tirida kui rahulikult jalutada.
Kursuse pikkus on 8 nädalat, iga nädal tuleb uus harjutus.
Aastaid õpitud käitumine ei muutu üleöö, see tahab saada järjepidevat tööd. Kursuse jooksul omandad teadmised kuidas tulemused saavutada.

vaataja  – saab küsida küsimusi, videosid ei saa saata
Osaleja – saab küsida küsimusi, saab saata oma treeningvideosid, et saada tagassidset)

PS! Soovitame võtta võimaluse korral pigem osaleja variandi, sellisel juhul on võimalik saata videosid ja saada täpsemat tagassisdet. Vahest justkui teed harjutust täpselt nii nagu etteantud materjalides aga millegi tõttu ei toimi ja siis näiteks tuleb välja, et käeasendi tõttu teeb koer valesti.

Kursusel osalemiseks on vaja arvutit, interneti ja osaleja puhul filmimisvõimalust (ntks telefon)
Kursus on üles ehitatud videode ja kirjelduste põhjal ning osalejal ja vaatajal on võimalik materjale vaadata endale sobival ajal.

​https://www.treenikoera.ee/jalutusk%C3%A4igu-kursus

NB! Veebikursust makstes vali pakiautomaatide juures “Tulen ise järgi” kuna tegemist on veebipõhise kursusega siis füüsilisel kujul me midagi ei saada.
Peale ostu sooritamist saadame teile emaili täpse infoga kuidas materjalidele ligi saab.

Puhasta

Lisainfo

Kursuse tüüp

Osaleja, Vaataja

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Jalutuskäigu kursus”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.