Guard traksid Aqua violet

26.5030.50

Elu on lühike, seega ümbritse end kohe ilusate asjadega. Oled oma neljajalgse seltsilisega jalutamas või külastad sõpru? Kompromisse pole vaja teha, sest need värvid on iga tõelise moeohvri meele järgi! Võta oma stiilne koer kaasa pubidesse ning sõpradega kohvi rüübates kuuled hämmastunud möödujate muljeid.

Millist laiust valida?
Soovitame 2 cm laiust rihma väikestele ja keskmist kasvu koertele
Soovitame 2,5 cm laiust rihma keskmist kasvu koertele
Soovitame 3,5 cm laiust rihma suuremat kasvu koertele

Standardmõõdud ei sobi?
Valmistame traksid vastavalt Teie koera mõõtudele. Erimõõtudega trakse ei ole võimalik mittesobivuse korral tagastada. Mõõtude võtmiseks vaata galeriis olevat juhendit. Sisestage mõõdud 1, 2, 3, 4 “Mõõdud” kasti. Hinnale lisandub 3 €

Soovi korral on võimalik tellida ka graveering koos koera nime ning omaniku telefoni numbriga. Hinnale lisandub 5 €

NB! Tooted, mis on tellitud järeltellimise alt toimetatakse Itella SmartPost vahendusel kohale kuni 30 päeva jooksul.

Puhasta

Kirjeldus

Traksid, mis loovad koerale mugavus- ja turvatunde igaks olukorraks. Sellist tüüpi trakside konstruktsioon muudab koera pääsemise nendest raskeks, seega ennetavad need traksid koera põgenemist ka kõige ootamatutes olukordades. See on oluline eriti juhul, kui Teil on kergesti ehmuv koer, kes hirmu tundes püüab iga hinna eest ära joosta. Rihmad jäävad koera õrnadest kohtadest, nagu näiteks kaenlaaugud, kaugele, mistõttu võib neid trakse turvaliselt kasutada ka tundliku nahaga koertel. Guard traksid sobivad hästi nii väikeseks tiiruks naabruskonnas kui ka nädalalõpu väljasõitudeks.

Materjal: sünteetiline kiud

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Guard traksid Aqua violet”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga