Postitatud Lisa kommentaar

Mäkkejooks

16ndal septembril käisime Vaidas heategevuslikul üritusel nagu mäkkejooks “kiired käpad”.Tegu oli sportliku üritusega, kus koeraomanikud pidid võimalikult kiiresti oma koera mäest üles saama. Kuna tegu oli heategevusliku üritusega, siis tulu annetati Eesti Metsloomade ühingulse.

Meil oli sellel üritusel lausa kolm rolli. Olime toetajad ning andsime mõned kaelarihmad auhinnafondi. Olime müüjad, olles väljas oma müügitelgiga ning kolmandaks osavõtjad.

Meie päev algas rahulikult, kohale jõudes sättisime telgi püsti ning hakkasime tooteid välja panema. Rihmi välja pannes hakkab aeg alati lendama ning ühel hetkel avastasime, et juba on päris palju osalejaid kohal ning nii mõnigi tuli juba uurima, mis meil pakkuda on. Kõige esimese kliendi saime ka pildile, valituks ostus Shake rihmakomplekt.

Pilti õnnestus teha ka veel teisest koerast, kes sai endale Aqua violet rihmakomplekti. Kahjuks telefoniga pildid ei ole õnnestunud just kuigi hästi ning edaspidi peaks võtma kaasa kaamera ning proovima teha kõigist pilti.

Aeg möödus kui linnutiivul ning juba oligi Buffy kord võistlema minna. Osales ta keskmiste koerte klassis ning jooksis mäkke 4s 29saj olles oma klassist kõige kiirem. Sellega läks ta edasi järgmisesse vooru, kus kõikide klasside võitjad  omavahel uuesti võistlema läksid.  Meie start oli kõige esimesena ning paraku ei saanud Buffy kohe aru, et ta on nüüd vaba ning kaotasime sellega ühe väärtusliku sekundi ning jäime kokkuvõttes 4ndale kohale. Tubli tulemus ikkagi!

Kokkuvõttes oli meil väga tore päev ning hea meel, et heategevuseks saadi kokku 315 €.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.